slogan2

dievca

O nás

Katarína Lehotská Mikuláková - autorka myšlienky, organizátorka a manažérka HARMÓNIA Festivalov zdravia a krásy, občianskeho združenia HARMÓNIA Centrum OZ a Konferencie pre ženy INSPIRE.

Študovala na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave a Filozofickej fakulte Prešovskej Univerzity v Prešove. Pracovala v cestovnom ruchu, marketingu; má pedagogickú prax. Podujatia pre firmy a verejnosť organizuje od roku 2007.

Je nadšenou manažérkou, turistkou, cestovateľkou, čitateľkou, manželkou, kamarátkou, ženou a aktuálne najmä mamou ani nie 2-ročného Dávida. Nové inšpirácie, krásu a harmóniu hľadá v každodennom živote - v ľuďoch i v práci. Žije a tvorí v Banskej Bystrici, ktorá sa po Prešove a Edinburghu stala jej tretím domovom.

Kontakt:
Mgr. Katarína Lehotská Mikuláková

tel.: +421 905 291 321, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Spol. OPEN F&K, s r.o. vznikla v roku 2005, ale história tejto rodinnej spoločnosti sa spája s rokom 1990. Vychádzame z dlhoročných skúseností z cestovného ruchu, marketingu, ale aj z prirodzeného záujmu o ľudí, navodenie vnútornej pohody a harmónie v živote. Dôležité pre našu spoločnosť, pre ľudí, ktorí ju tvoria, sú tiež kultúra a spoločenský život – potreba stretávania sa, šport, ale  aj objavovanie krás Slovenska. Jednoducho, prepájame všetko to, čo považujeme v živote za dôležité – zdravie a krásu v ich rôznych podobách a robíme to, čo nás baví. Lebo práca je pre nás zábavou a radosťou!

HARMÓNIA Festivaly zdravia a krásy pripravujeme od roku 2011. Prvá akcia sa uskutočnila v Prešove a postupne sme pridávali mestá Poprad, Bardejov, Banská Bystrica. Rok 2013 bol pre nás prelomový. Počas jedného roka sme zorganizovali 5 veľkých podujatí zdravého životného štýlu - HARMÓNIÍ a 40tku menších - workshopov, seminárov, kurzov zdravého varenia, prednáškových akcií. V roku 2014 sme do portfólia pridali HARMÓNIA Festival v Žiline a tiež 0. ročník Konferencie pre ženy Inspire v Banskej Bystrici. Rovnako v roku 2014 sme participovali na mimoriadne úspešnom podujatí - Inšpiratívnom večeri s autorkou bestselleru Cesta Brandon Bays. V roku 2015 sme pripravili štyri HARMÓNIA Festivaly zdravia a krásy, ale rok 2016 bol pre nás "oddychový", materský :)

Našim cieľom je sprostredkovávať informácie o zdravom životnom štýle, aktívnom prístupe k životu; dávať konkrétne tipy a rady ako svoj život žiť šťastnejšie, radostnejšie a spokojnejšie. Bez chorôb tela a duše, no najmä s dobrým vzťahom k sebe samému!

08 16 VrbickePlesoSmamou thS úctou,

 

Mgr. Katarína Lehotská Mikuláková

konateľka spoločnosti

OPEN F&K, s.r.o.

Marketing & events

 

tel.: +421 905 291 321

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

web:www.HarmoniaFest.sk

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Newsletter

Prihláste sa pre odber informačných emailov

Facebook

Kontakt

OPEN F&K, s.r.o.

  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • tel: 0905 291 321