slogan2

dievca

Harmónia Poprad 2015

Časový harmonogram prednášok a workshopov HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy 24. októbra v Poprade:

Program PP CastProgram 2015

 

Stručný obsah prednášok  a workshopov HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy 24. októbra v Poprade:

PREDNÁŠKOVÁ MIESTNOSŤ 

1. Slnko v srdci - cesta k sebe Dana Babková: DÁTUM NARODENIA AKO NÁŠ KÓD ŽIVOTA - CESTA K SEBAPOZNANIU

Numerológia je úžasný nástroj, ako si uvedomiť hlbšie dary nášho života. Prednáška Dany Babkovej z martinského Slnka v srdci je zameraná na sebapoznanie vďaka nášmu dátumu narodenia, cez ktorý spoznáme náš kód života. Môžeme si uvedomiť a precítiť  svoje dary, ktoré sme dostali do vienka v náš deň narodenia, ale aj naše  životné poslanie a cestu k naplneniu svojho životného poslania. Pozrieme sa na reč čísel ako na reč symbolov.

 

2. Martin Bruncko: OSLOBODENIE TELA, DUCHA A MYSLE NA CESTE K HOLISTICKÉMU ÚSPECHU

"Šťastie, zmysel a naplnenie života sú túžbami každého človeka. Cesty k týmto hodnotám zväčša nebývajú priamočiare.Porozprávam vlastný príbeh oslobodenia môjho tela, ducha a mysle na ceste k celkovej prosperite. Prosperita je mnohohranný pojem, preto budem rád, ak z danej prednášky vzíde diskusia, kde sa môžete podeliť o Váš spôsob dosahovania rovnováhy, blaha a radosti zo zdravého života. Bude mi cťou sa s Vami stretnúť."

 

3. MUDr. Igor Bukovský, PhD.: PLÁN B: AKO VIAC JESŤ A MENEJ VÁŽIŤ

Na prednáške MUDr. Bukovského sa dozviete:   

 • k chudnutiu nepotrebujete pevnú vôľu
 • prečo nevyspatý človek nemôže schudnúť
 • ako a čo raňajkovať, aby ste naštartovali svoje metabolické gény
 • prečo je dlhé sedenie horšie ako klobása a krémeše dokopy
 • čo treba mať v práci "poruke"
 • čo urobiť pred odchodom z práce (okrem použitia toalety)
 • ako zastaviť večeru v tej správnej chvíli
 • ktorá časť tela vás po večeri klame
 • kedy cvičiť, aby to bolo efektívne  

 

4. Mgr. art Zuzana Hozhoni: LIMBICKÝ OTLAČOK A JEHO DOPAD NA KAŽDODENNÝ ŽIVOT

Každý z nás si nosí vo svojom mozgu limbický otlačok, ktorý riadi naše základné životné nastavenia vo všetkých oblastiach života. Je s nami ešte pred narodením. Tento otlačok sa vyvíja spoločne s nami od počatia až do 9-11 roku života. V tomto období na všetkom záleží, na tom, čo zažívame, pretože skúsenosti kódovacieho obdobia zásadne ovplyvňujú celý náš život a jeho priebeh. Limitujú naše vnímanie sveta a vedomie vytvárania reality. Podkresľujú to, ako vnímame svet, v čo veríme, čo odmietame, k čomu naopak inklinujeme, akých partnerov si vyberáme, presvedčenie o tom, na čo máme a nemáme právo, názor, čo je v živote správne a čo nie... To, či sme opätovne priťahovaní k prospešným partnerom v rôznych oblastiach života alebo naopak k tým, ktorí nás nerešpektujú, opúšťajú, alebo takým, ktorých zachraňujeme…Všetko, čo sa v živote deje, má svoje opodstatnenie a cestu pre pozitívnu zmenu s trvalými výsledkami. Viac na prednáške.

Dozviete sa: 

 • Ako a kedy limbický otlačok vzniká?
 • Kedy limbický otlačok vzniká?
 • Na aké všetky oblasti života má vplyv?
 • Ako dospieť k pozitívnym zmenám? 

Pre koho je prednáška určená: 

 • Pre všetkých, ktorí sa narodili a majú záujem zlepšovať svoj život a porozumieť mechanike vytvárania si vlastnej reality.
 • Pre rodičov, ktorí majú alebo plánujú deti. 
 • Pre páry, ktorým sa nedarí otehotnieť. 

 

5. Rastislav Hriňák: TELO JE HUDOBNÝ NÁSTROJ

Každý z nás je zvukom, frekvenciou, je to naša prirodzenosť. Všetko okolo nás má svoju vibráciu, frekvenciu a zvuk. Len od nás záleží ako sme sami vyladení so sebou, so základným tónom - zvukom, s ktorým sme prišli na svet , či ladíme, resp. vibrujeme s okolitým svetom alebo s našim životným partnerom.

 

6. Ján Hubinský: SRDCOVÉ ZÁLEŽITOSTI. CHOLESTEROL A AKO SA MU 100% VYHNÚŤ

Z obsahu prednášky Jána Hubinského:   

 • Snažíme sa žiť zdravo. Prečo nám ale srdcia zlyhávajú naďalej?
 • Dr Caldwell Esselstyn, TOP kardiológ, už bez skalpela.
 • Cholesterol. Nedá sa bez neho žiť, no zabíja. 1 super krok, ako sa ho navždy zbaviť v agresívnej forme!
 • Hrozí vám operácia? Zvládnete to bez noža a liekov!
 • Reklamné vymývanie mozgov - mäso, mlieko, oleje. Áno, či nie?
 • 7 super tipov na zdravé srdce do posledného dňa.  

  

7. Mgr. Ľuba Lapšanská: VEDOMÁ PRÍPRAVA NA MATERSTVO A TEHOTENSTVO

"Je potrebné pripravovať sa na materstvo? Robili to tak naše staré mamy? Pripravovali sa naši predkovia pred 1000 rokmi? Aké je historické pozadie vedomej prípravy? Kto má právo či povinnosť prichystať nás  ženy na túto cestu? Aká by mala byť príprava v súčasnej dobe? Aký obraz tehotnej ženy nám ukazujú médiá? A aký obraz dobrej matky? Akú podporu potrebujú ženy v období tehotenstva, pôrodu a materstva?  Ovplyvní to, či sa žena chystala alebo nechystala na materstvo jej vzťah k dieťaťu?  Je „pripraven á“ žena lepšia matka? Záleží na type podpory tehotných žien a čerstvých mám?  Má príprava budúcich matiek  celospoločenský vplyv?  Má  podpora ženy v tomto krásnom a náročnom období vôbec nejaký vplyv?  A bude nám na toto a ešte viac stačiť hodina? :-)"

 

8. Marek Mensák: ZÁKON PRÍŤAŽLIVOSTI - SME TÝM, NA ČO MYSLÍME

Predstav si to a budeš to mať! Čo dávaš, to aj dostaneš! Mysli pozitívne a všetko bude OK! Všetko sa ti raz vráti! Sú to iba prázdne frázy, alebo je to naozaj tak? Ako je to vlastne s našim myslením? Vieme, ako vyzerá náš život, ak myslíme zdravo a pozitívne. Čo ale s poškodeným a negatívnym myslením? Dá sa opraviť? Čo všetko sa deje v našom živote práve teraz a čo všetko sa ešte udeje? Môžeme to ovplyvniť? Čo všetko dokáže sila nášho myslenia? Na všetky tieto otázky, a nielen tie, príďte hľadať odpovede na stretnutí s Marekom Mensákom.

SALÓNIK PANTHER

1. FIT DANCE STUDIO - Program aktívneho oddychu, tanca a zábavy  

 • Workshop BURLESQUE FITNESS – najnovší trend pre moderné ženy 

Ako sa stať za hodinu krásnou a sexi ženou?

Burlesque fitness  formuje postavu ako celok, zlepšuje držanie tela a zvyšuje sebavedomie žien, ktoré sa postupne učia ovládať svoje telo. Burlesque nie je ani o veku, ani o kilách. Je o vnútornom pocite, povzbudení a sebadôvere, jednoducho oslava ženskosti. Spojte tanec a cvičenie, prebuďte v sebe ženskosť a bavte sa!

Inštruktorka:Lucia Mensák Ďuráková 

 • Workshop FITMAMA – harmonické cvičenie s detičkami 

Čo tak si vyformovať postavu, zbaviť sa prebytočných kíl a zažiť kopec zábavy so svojím dieťatkom ?

Je tu nový druh harmonického a zároveň efektívneho cvičenia pre mamičky (ale aj oteckov), ktorý dáva hlavne mamičkám možnosť rozhýbať svoje telo, spevniť ochabnuté svalstvo a nabrať kondíciu. To všetko bez toho, aby dieťatko muselo ostať doma. Cvičí sa spoločne v príjemnej atmosfére a okrem vzájomného posilňovania tela, posilňujete aj vzájomný vzťah a komunikáciu s Vašim dieťatkom (vo veku od 3 mesiacov).

Inštruktor:  Lucia Mensák Ďuráková 

 • Workshop CORAZÓN CUBANO – škola kubánskeho tanca nielen pre páry 

Milujete temperamentné tance ďalekého Karibiku a nechcete sa už len prizerať? Chcete si to konečne vyskúšať?

Kubánska tanečná inštruktorka ukáže, ako sa tancuje, cíti a zabáva na ďalekej Kube. Je tu jedinečná príležitosť naučiť sa základné tance, ktoré na Kube tancuje takmer každý. Kubánska salsa, merengue, kizomba, ale aj bachata, samba či regeton. Ukážky týchto obľúbených tanečné štýlov nebudú chýbať na našom workshope, na ktorý Vás srdečne pozývame.

Inštruktor:Niurka Pita (Kuba)

 

2. Dúšok zdravia: workshop JESENNÁ OČISTA A PRÍPRAVA ORGANIZMU NA ZIMU

Na tomto interaktívnom workshope zdravého varenia si pripravíme jedlá z plodov jesene. Povieme si, aké jedlá sú vhodné počas jesene a zimy a o ich vplyve na jednotlivé orgány. Pripravíme si hokaidové hranolky a tekvicový prívarok s tempehom a ako prekvapenie vám vykúzlime rýchlu, sladkú a zdravú dobrotu :-)

Lektorka: Denisa Jarábková

Banner 1 250x250 PP 2015Banner Bukovsky 250x250 PP 2015Banner Hozhoni 250x250 PP 2015Banner Lapsanska 250x250 PP 2015Banner Hubinsky 250x250 PP 2015

 

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Newsletter

Prihláste sa pre odber informačných emailov

Facebook

Kontakt

OPEN F&K, s.r.o.

 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • tel: 0905 291 321